Yanmar 3TN78, 3TNC78 panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika Yanmar 3TN78, 3TNC78 we wszystkich wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe Yanmar 3TN78, 3TNC78 jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do Yanmar 3TN78, 3TNC78 są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika Yanmar 3TN78, 3TNC78 oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Komory dzielone posiadają wady, które w zasadzie dyskwalifikują je przy budowie większych silników o mniejszych prędkościach obrotowych. Do wad tych należą: większe jednostkowe zużycie paliwa, gorsza wartość ciśnienia użytecznego i trudności rozruchowe. Jednak przy zastosowaniu tych komór należy zanotować pewne osiągnięcia, które podobnie jak rozwiązanie M część wad usunęły. Chodzi tu o dwuotworowe końcówki typu Pintaux i odpowiednio usytuowany wtryskiwacz.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.