Yanmar 3TN78, 3TNC78 uszczelka głowicy, zestaw uszczelek na silnik

Uszczelka pod głowicę do silnika Yanmar 3TN78, 3TNC78. W ofercie wszystkie uszczelki do Yanmar 3TN78, 3TNC78, silnika z koparek, ładowarek, agregatów i innych maszyn budowlanych. Zadzwoń i zapytaj o cenę i czas realizacji! Większość części dostępna od ręki na naszym magazynie w Polsce.

Silnika Yanmar 3TN78, 3TNC78 to wysokoprężny silnika przemysłowy. Prowadzimy sprzedaż wszystkich części zamiennych do tego modelu.

 

W ciągłej sprzedaży mamy również pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 3TN78, 3TNC78. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 3TN78, 3TNC78 – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 3TN78, 3TNC78. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki. Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar.

Z chwilą powstania silnika cieplnego rozpoczął się nowy okres historyczny, który często potocznie nazywa się okresem wielkiego postępu. W końcu XIX wieku pojawia się silnik spalinowy, początkowo jako silnik stały, raczej niewielkiej mocy. Dość szybko wypiera on w wielu dziedzinach zasłużone silniki parowe, stając się w krótkim czasie doskonałym i niezastąpionym środkiem napędowym dla samochodów i samolotów.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.