Yanmar 3TNC80 panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika Yanmar 3TNC80 we wszystkich wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe Yanmar 3TNC80 jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do Yanmar 3TNC80 są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika Yanmar 3TNC80 oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Potrzeba budowy silników o większych prędkościach obrotowych skłoniła konstruktorów do szukania nowych dróg i w ten sposób powstała odmiana komór z wtryskiem bezpośrednim — z wyjęciem w tłoku. Pozwoliło to na zwiększenie prędkości obrotowych, ale nie więcej niż do ok. 2500 obr/min. Zmiany te pociągnęły za sobą i zjawiska niepożądane: silnik stał się głośny, dość wrażliwy na jakość paliwa, zmiana prędkości obrotowych stała się mało płynna.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.