Yanmar 3TNC80 termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 3TNC80. Większość wersji termostatów do Yanmar 3TNC80 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 3TNC80 jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Cechy konstrukcyjne filtru określają zespół parametrów określających własności konstrukcyjne i eksploatacyjne filtru, do  których zalicza się ciśnienie nominalne z pulsacją i bez, dopuszczalne (nominalne) natężenie przepływu, dokładność (charakterystyka) filtrowania, zakres temperatur pracy, płyn roboczy, zakres zmian lepkości płynu filtrowanego, dopuszczalny wskaźnik spadku ciśnienia filtrowania, wskaźniki gabarytowe i ciężarowe, wyposażenie dodatkowe, możliwości (sposoby) regeneracji wkładu filtracyjnego.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.