Yanmar 3TNE78, 4TNE78 termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 3TNE78, 4TNE78. Większość wersji termostatów do Yanmar 3TNE78, 4TNE78 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 3TNE78, 4TNE78 jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Biorąc pod uwagę doprowadzenie płynu roboczego, filtry możemy podzielić na:

– Filtry o wymuszonym przepływie — filtry z wymuszonym przepływem płynu roboczego przez element filtrujący, bez możliwości jego ominięcia oraz

– Filtry upustowe (filtry obejściowe) — filtry, w których część doprowadzonego płynu roboczego musi lub może ominąć element filtrujący poprzez wbudowane zawory lub inne drogi obejścia.

Mikrofiltrem nazywamy filtr do oczyszczenia mieszanin zawierających cząstki stałe zanieczyszczeń o najmniejszych wymiarach szkodliwych dla pracy elementów układu (najczęściej o wymiarach w zakresie 0,5 do 10 µm), rzadziej urządzenie dokładnego oczyszczania o małych wymiarach gabarytowych.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.