YANMAR 3TNE78, 4TNE78 tłoki silnika

Tłoki silnikowe do Yanmar 4TNE78, 3TNE78 dostępne zarówno w rozmiarze nominalnym, jak i nadwymiarowym. Do tłoków oferujemy również sworznie, a także
pierścienie tłokowe i inne części zamienne.
Większość rodzajów tłoków dostępna od ręki. Jeżeli potrzebujesz tłoków do
Yanmara 4TNE78, 3TNE78 – skontaktuj się z nami, a zorganizujemy szybką dostawę (w
większości na drugi dzień u klienta). Na stanie do silników Yanmar 4TNE78, 3TNE78 mamy również uszczelkę głowicy , a także inne uszczelki.
Tłoki silnika – wszystkie wersje.
Silnik tej serii pracują w koparkach, ładowarkach, a także w niektórych
wersjach agregatów.

  • Yanmar VIO27-2
  • Takeuchi TB28FR
  • Kobelco SK25SR
  • Yanmar 4TNE78, 3TNE78A

Istnienie gorętszej (gorzej chłodzonej) ścianki komory pomaga w odparowaniu paliwa, podnosi temperaturę sprężania, a więc skraca czas trwania pierwszej fazy spalania w komorach wirowych. Jest to zaleta specjalnie cenna przy budowie silników szybkoobrotowych, zaś w średniobieżnych silnikach pozwala na stosowanie paliw o mniejszej wartości LC. Inną zaletą tego typu komór jest fakt, że niewielkie wartości współczynnika nadmiaru powietrza w granicach 1,25÷ 1,35 osiągane w komorach wirowych świadczą o dobrym wyzyskaniu powietrza, co pociąga za sobą korzystny wpływ na średnie ciśnienie użyteczne.

W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Yanmar. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.