Yanmar 3TNE78, 4TNE78 uszczelka głowicy

Uszczelka pod głowicę do silnika Yanmar 3TNE78, 4TNE78.  W ofercie wszystkie uszczelki do Yanmar 3TNE78, 4TNE78, silnika z koparek, ładowarek, agregatów i innych maszyn budowlanych. Zadzwoń i zapytaj o cenę i czas realizacji! Większość części dostępna od ręki na naszym magazynie w Polsce.

Silnika Yanmar 3TNE78, 4TNE78 to wysokoprężny silnika przemysłowy. Prowadzimy
sprzedaż wszystkich części zamiennych do tego modelu.

  • Yanmar 3TNE78A
  • Yanmar 3TNE78L
  • Yanmar VIO27-2
  • Takeuchi TB28FR
  • Kobelco SK25SR

Określenie „silniki spalinowe wielkich mocy” odnosi się do mocy około 25 000 KM w jednym kadłubie. Obecnie wyraźna tendencja dzielenia potrzebnej na dużych statkach mocy na kilka jednostek, co zwiększa niezawodność ruchu i pozwala budować silniki o mniejszej liczbie cylindrów.
Natomiast silniki parowe, a ściśle turbiny parowe buduje się coraz większe w pogoni za lepszą sprawnością. Graniczna co do wielkości przed kilkunastu laty turbina o mocy wynoszącej 100 MW stanowi dziś normalne wyposażenie każdej elektrowni. W budowie i działaniu są jednostki po 300 MW (powyżej 400 000 KM) i więcej. Istnieje więc wyraźna granica zakresów stosowania obu omawianych silników cieplnych.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.