Yanmar 2TNV70, 3TNV70 termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 2TNV70, 3TNV70. Większość wersji termostatów do Yanmar 2TNV70, 3TNV70 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 2TNV70, 3TNV70 jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Filtry grawitacyjne dzieli się na:

– Filtry przepływowe — filtry, w których znajduje się przestrzeń do osadzania się zanieczyszczeń pod wpływem działania sił ciężkości. W filtrach przepływowych wyróżnia się osadnik (sedymentator). Jest to zbiornik przeznaczony do osadzania się przeważnie zanieczyszczeń w dużych ilościach zawartych w płynie. Osadnik może być samodzielnym urządzeniem lub elementem składowym filtru, zabezpieczającym warstwę filtrującą przed dostaniem się do niej grubszych zanieczyszczeń.

– Odstojniki (dekanter) – zbiorniki grawitacyjne bez warstwy filtrującej lub zbiorniki o bardzo wolnym przepływie płynu, przeznaczone do osadzania się na jego dnie unosin (cząstek unoszonych przez płyn).

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.