Yanmar 2TNV70, 3TNV70 uszczelniacze wału korbowego i uszczelniacze zaworowe

W ofercie simeringi / uszczelniacze wału korbowego do silnika Yanmar 2TNV70, 3TNV70. W ofercie także uszczelniacze zaworowe do tego silnika.

Na stanie mamy wszystkie rodzaje uszczelniaczy do Yanmar 2TNV70, 3TNV70 – uszczelniacza wału przód (od strony koła pasowego, od strony rozrządu) i uszczelniacz wału tył (od strony koła zamachowego).

Uszczelniacze zaworowe do Yanmar 2TNV70, 3TNV70 sprzedajemy w kompletach na cały silnik – na wszystkie zawory.

  • Uszczelniacze  Yanmar 3TNV70T
  • Uszczelniacze  Yanmar 3TNV70A
  • Uszczelniacze  Yanmar 3TNV70H
  • Uszczelniacze  Yanmar3TNV70-ASA
  • Uszczelniacze  Yanmar3TNV70-KJLT
  • Uszczelniacze  Yanmar3TNV70-HHG

Dla wyeliminowania błędu należy pomiar pola wykresu powtórzyć parokrotnie i obliczyć średnią, by móc przystąpić do dalszych czynności. Polegają one na podzieleniu wartości otrzymanego pola przez wartość podstawy wykresu by w wyniku otrzymać pewną wartość ciśnienia zwanego średnim ciśnieniem indykowanym.

Wiadome jest, że rzeczywiste pole pracy silnika jest mniejsze od teoretycznego. Składają się na to liczne przyczyny, jak: niedoskonałe spalanie, konieczność chłodzenia silnika, straty energii na zassanie i wydech oraz wiele innych. Miarę tych strat określamy jako stosunek tych pól i nazywamy sprawnością indykowaną. Wyzyskanie dostarczonego do rzeczywistego silnika ciepła ulega więc zmniejszeniu.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.