Yanmar TK 4.86, 4.86V, 4.86E zawory głowicy i prowadnice zaworowe Thermo King

W ofercie zawory silnika YANMAR 4.86, 4.86V, 4.86E Thermo King  Dostępne zarówno zawory ssące głowicy, jak i zawory wydechowe. Do zaworów istnieje możliwość dokupienia uszczelek trzonka.

Zapytaj również o prowadnice zaworowe do Twojego silnika YANMAR 4.86, 4.86V, 4.86E Thermo King  W przypadku zakupienia zaworów udostępniamy informacje o luzach zaworowych w tym silniku.

  • Yanmar 4.86, 4.86V, 4.86E Thermo King
  • Yanmar 486, 486V, 486E Thermo King
  • Yanmar TK 4.86, 4.86V, 4.86E Thermo King

Wencel proponuje przyjąć współczynnik równy stosunkowi części organicznej zanieczyszczeń do nieorganicznej, który służy jako kryterium właściwości przeciw zużyciowych oleju. Współczynnik ten nazywa on jakościowym składem zanieczyszczeń. Z badań przeprowadzonych na silnikach wynika, że intensywność zużycia zmniejsza się w miarę wzrostu współczynnika zależności hiperbolicznej.

Praktycznie niezmienna i niewielka wartość intensywności zużycia przy dużych wartościach współczynnika zanieczyszczeń jest uwarunkowana tym, że przy całkowitym pokryciu mineralnych cząstek ściernych zanieczyszczeń przez organiczne produkty zanieczyszczeń dalsze zwiększenie ich ilości nie polepsza ich właściwości przeciwzużyciowych. Jednakże byłoby błędem sądzić, że można zwiększać ilość zanieczyszczeń organicznych w sposób nieograniczony.

Na wszystkie pytania i/lub wątpliwości odpowiadamy telefonicznie i mailowo.