Yanmar 4D84, 4D84E filtry – filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza

Wszystkie filtry do silnika Yanmar 4D84, Yanmar 4D84E dostępne od ręki. Wysyłka  kurierska na cały kraj.

Oferujemy do silnika Yanmar 4D84, Yanmar 4D84E wszystkie wersje filtrów silnikowych. Są  to m.in.: filtr powietrza, filtr paliwa, filtr oleju silnikowego.

W  przypadku zamawiania filtrów należy podać również model maszyny, w której  pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania  silnika.

Dostępne są również wszystkie filtry hydrauliczne i kabinowe do maszyn z  silnikami Yanmar 4D84, Yanmar 4D84E.

Skontaktuj się z nami.

Po otwarciu się rozpylacza w miarę podwyższania Się ciśnienia tłoczenia oleju napędowego iglica oddala się od przylgni gniazda i w końcu opiera się zderzak ograniczający, zajmując tzw. położenie całkowitego otwarcia. Iglica rozpylacza oddala się od przylgni gniazda pod działaniem powiększającej się siły odrywającej, rosnącej nieprzerwanie w miarę spiętrzenia się nadciśnienia, która przezwycięża wzmagający się opór sprężyny powrotnej wtryskiwacza. Oczywiście w każdej chwili iglica osiąga tylko taki wznios, przy którym chwilowa, siła odrywająca jest dokładnie równoważona przez nacisk sprężyny powrotnej. Jeżeli natomiast chwilowe ciśnienie w komorze wylotowej obniża się, to iglica rozpylacza zbliża się do przylgni gniazda i natychmiast ustawia się w nowym położeniu, w którym zmniejszona obecnie siła odrywająca wystarcza już do zrównoważenia nacisku malejącego jednocześnie, wskutek częściowego rozprężenia się sprężyny powrotnej wtryskiwacza. Podczas pracy silnika każdy rozpylacz iglicowy otwiera się wskutek objaśnionego oddziaływania czynników statycznych, lecz dodatkowo ujawnia się wpływ czynników dynamicznych, kształtujących się przede wszystkim w zależności od chwilowej częstotliwości wtryskiwania.