Yanmar 4D84, 4D84E panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika Yanmar 4D84, Yanmar 4D84E we wszystkich  wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe Yanmar 4D84, Yanmar 4D84E jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do Yanmar 4D84, Yanmar 4D84E są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika Yanmar 4D84, Yanmar 4D84E oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Odległości dzielące poszczególne sekcje tłoczące od wtryskiwaczy mogą się zawierać w dość rozległym zakresie, co sprawia, że przewody doprowadzające paliwo do cylindrów położonych najbliżej pompy wtryskowej są zwykle o wiele za długie i trzeba je niekiedy zwijać w pełne lub częściowe spirale. Okoliczność ta zmusza do indywidualnego kształtowania przewodu wysokociśnieniowego, przy czym pewien wpływ ma tu również rozmieszczenie punktów zawieszenia. Rozstaw punktów mocowania przewodu nie powinien być większy niż 300…400 mm. Przewodów wysokociśnieniowych nie wolno zginać nadmiernie. Jako najmniejszy dopuszczalny promień krzywizny traktuje się zwykle 50…60 mm, zależnie od grubości ścianki przewodu. Oprócz tego przewody wysokociśnieniowe trzeba odpowiednio chronić przed możliwością przecierania się lub obłamywania w następstwie drgań i wstrząsów towarzyszących pracy silnika. Od dawna czynione są próby wykorzystywania właściwości rozmaitych tworzyw sztucznych w celu udoskonalania i zwiększania trwałości przewodów wysokociśnieniowych. Wprawdzie wyrób tego rodzaju przewodów z tworzyw sztucznych raczej nie wchodzi jeszcze w rachubę, lecz tworzywa takie wykorzystywane są już dość szeroko do powlekania powierzchni narażonych na korozję oraz do produkcji uszczelek. Jako przykład  przewód wysokociśnieniowy GOLY Komplex, wykonany w postaci rurki z poliamidu osłoniętej stalowym pancerzem, odznacza się zupełną nie wrażliwością na chemiczne oddziaływanie handlowych gatunków oleju napędowego i zawartych w nim aktywnych zanieczyszczeń zwłaszcza związków siarki.