Yanmar 4D84, 4D84E pompa wody

Pompa wody do silnika Yanmar 4D84, Yanmar 4D84E, pracującego w maszynach budowlanych, wózkach widłowych oraz agregatach.

Pompa wodna Yanmar 4D84, Yanmar 4D84E występuje w kilku wersjach – wszystkie te wersje są dostępne od ręki z naszego magazynu lub do sprowadzenie w najkrótszym możliwym terminie, wraz z dostawą spedycyjną wprost do Państwa siedziby.

Termostat Yanmar 4D84, Yanmar 4D84E

Oprócz pompa wody, do silnika Yanmar 4D84, Yanmar 4D84E oferujemy również termostaty.

Niezależnie od tego, czy poszukujesz pompy wody, czy innego elementu układu chłodzenia – skontaktuj się z naszą firmą.

Każdą maszynę elektryczną wyposaża się w tabliczkę znamionową z danymi znamionowymi, na które maszyna została zaprojektowana i zbudowana. Przez dane znamionowe maszyny elektrycznej rozumiemy zespół związanych ze sobą wartości liczbowych i określeń charakteryzujących pracę, do której maszyna jest przeznaczona, umieszczonych na tabliczce znamionowej lub wynikających z wartości na niej podanych. Maszyna wydaję pewną moc znamionową przy określonej prędkości obrotowej nu. Jako moc znamionową uważa się więc moc wydawaną (elektryczną w przypadku prądnicy i mechaniczną w przypadku silnika), przy której w określonych warunkach pracy nie występują wewnątrz maszyny żadne zmiany mogące spowodować uszkodzenie maszyny, a w szczególności nie nagrzewa się ona powyżej dopuszczalnych granic.