Yanmar 4D84, 4D84E tłoki silnika

Tłoki silnikowe do Yanmar 4D84, Yanmar 4D84E dostępne zarówno w rozmiarze nominalnym, jak i nadwymiarowym. Do tłoków oferujemy również sworznie, a także pierścienie tłokowe i inne części zamienne.

Większość rodzajów tłoków dostępna od ręki. Jeżeli potrzebuje tłoków do Yanmar 4D84, Yanmar 4D84E – skontaktuj się z nami, a zorganizujemy szybką dostawę (w większości na drugi dzień u klienta). Na stanie do silnika Yanmar 4D84, Yanmar 4D84E mamy również uszczelkę głowicy do tego silnika, a także inne uszczelki.

Tłoki silnika Yanmar 4D84, Yanmar 4D84E – wszystkie wersje.

Silnik tej serii pracują w koparkach, ładowarkach, a także w niektórych wersjach agregatów.

Zakres wahań napięcia strony wtórnej przy przejściu od pracy jałowej do obciążenia określa zmienność napięcia AU transformatora, która wyraża spadek napięcia wtórnego od stanu jałowego, do pracy znamionowej przy określonym współczynniku mocy, nie zmienionym napięciu pierwotnym i stałej częstotliwości. Zmienność napięcia podaje się w % znamionowego napięcia wtórnego. Z określenia zmienności napięcia wynika zależność. Ujemna wartość zmienności napięcia mogąca wystąpić przy obciążeniu pojemnościowym oznacza wzrost napięcia strony wtórnej przy przejściu’ od stanu jałowego do pracy znamionowej jednym z czynników decydujących o właściwym doborze wartości napięcia zwarcia’1 transformatora jest wzgląd na zmienność napięcia. Gdy wymagane są małe wahania napięcia wtórneaos należy stosować transformator o małym napięciu zwarcia.