Yanmar 4D84, 4D84E wtryski, wtryskiwacze, końcówki wtrysków, pompa wtryskowa

W ofercie części do układów wtryskowego silników Yanmar 4D84, Yanmar 4D84E. Do silników Yanmar 4D84, Yanmar 4D84E wszystkie części zamienne i filtry.

Oprócz końcówek wtrysków, do silnika Yanmar 4D84, Yanmar 4D84E oferujemy również kompletne wtryskiwacze, a także takie części jak: pompa wtryskowa, pompka paliwa zasilająca (pompa podająca paliwo) zarówno elektryczna, jak i ręczna (mechaniczna).

Zapytaj również o części zamienne do pomp Yanmar 4D84, Yanmar 4D84E – zaworki, sekcje tłoczące, uszczelnienia. Oferujemy również profesjonalną regenerację i naprawę pomp Yanmara model 4D84, 4D84E oraz inne. Prześlij nam wtryski z Twojego silnika, a my dokonamy ich regeneracji.

Do każdego modelu silnika Yanmar 4D84, Yanmar 4D84E oferujemy również filtr oleju, filtr paliwa oraz filtr powietrza.

Można przyjąć, że także pod obciążeniem prąd płynący przez indukcyjność w gałęzi równoległej jest znikomo mały w porównaniu z prądem w elementach szeregowych. Wtedy można przenieść element równoległy schematu na zaciski wejściowe. Równolegle do zacisków wejściowych włączono rezystancję Rh.u-, której wartość, jak wiadomo z rozdz. 2, znajduje się tak, aby straty mocy na rezystancji Rh.w równały się stratom na ciepło od histerezy i prądów wirowych w rdzeniu transformatora. Rezystancję Rn.w włączono w gałęzi’równoległej dlatego, gdy straty na histerezę i prądy wirowe w rdzeniu zależą od indukcji i strumienia głównego rdzenia. Ponieważ napięcie indukowane Emi jest funkcją strumienia w rdzeniu, więc i straty mocy AYw będą zależeć w określony sposób od strumienia. Wyniki obliczeń prowadzonych za pomocą uproszczonego schematu zastępczego spełniają, z wystarczającą dokładnością, potrzeby ogromnej większości zadań inżynierskich z zakresu badań i użytkowania transformatorów.