Yanmar 4D92, 4D92E czujnik temperatury, czujnik ciśnienia oleju

W ciągłej sprzedaży wszystkie czujniki do silnika Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E. Są to m.in. czujniki temperatury płynu chłodzącego, czujniki ciśnienia oraz inne elementy silnika.

Oprócz czujników, do silnika Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E oferujemy inne elementy osprzętu takie jak np. regulator napięcia, przekaźnik do świec oraz wiele innych.

Przygotowany do remontu obiekt należy oczyścić z brudu, ziemi, smarów i olejów. Maszyna, sprzęt lub urządzenie wysłane do obcego zakładu remontowego nie powinna poza tym zawierać żadnych zbędnych naczyń, sprzętu i urządzeń pomocniczych itp. Przekazanie obiektu następuje przy wykonaniu odpowiedniego protokołu. Miejsce lub stanowisko remontu obiektu należy oczyścić z brudu, złomu i innego niepotrzebnego materiału. Podłoże powinno być twarde i nie zabrudzone smarami i olejami. Dojście lub dojazd do miejsca remontu powinno być swobodne, a przy samym obiekcie, nie krępujące ruchów pracowników. Pomieszczenie, w którym znajduje się remontowany obiekt, powinno być dostatecznie- oświetlone światłem naturalnym lub sztucznym oraz wyposażone w gniazda wtykowe.