Yanmar 4D92, 4D92E filtry – filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza

Wszystkie filtry do silnika Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E dostępne od ręki. Wysyłka  kurierska na cały kraj.

Oferujemy do silnika Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E wszystkie wersje filtrów silnikowych. Są  to m.in.: filtr powietrza, filtr paliwa, filtr oleju silnikowego.

W  przypadku zamawiania filtrów należy podać również model maszyny, w której  pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania  silnika.

Dostępne są również wszystkie filtry hydrauliczne i kabinowe do maszyn z  silnikami Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E.

Skontaktuj się z nami.

Jeżeli przy tym dany rozpylacz zamknięty cechuje dość duży wznios otwarcia, a nadto olej napędowy stosunkowo powoli napływa z przewodu wysokociśnieniowego, to w rozpatrywanej sytuacji może dojść do prawie zupełnego zaniku nadciśnienia w komorze głównej. Wywołany skokiem otwarcia  iglicy  znaczny spadek nadciśnienia w pobliżu dyszy wylotowej może powodować poważne zaburzenia w działaniu rozpylacza. Wówczas bowiem, w następstwie gwałtownego zmniejszania się siły odbywającej,  pod naciskiem sprężyny . powrotnej iglica osiada z powrotem na przylgni gniazda i odcina połączenie z komorą wylotową przerywając proces wtryskiwania. Pomimo takiego zamknięcia się rozpylacza sekcja tłocząca nadal nieprzerwanie doprowadza paliwo do wtryskiwacza, a więc w komorze głównej prawie natychmiast podwyższa się ciśnienie paliwa ponad ciśnienie wtryskiwania i iglica rozpylacza wykonuje znów skok otwarcia. Jeżeli w międzyczasie nie zwiększyła się intensywność napływania oleju napędowego z przewodu wysokociśnieniowego, to z. omówionych już przyczyn znowu zanika nadciśnienie w sąsiedztwie dyszy wylotowej i iglica ponownie osiada na .przylgni gniazda. Pociąga to za sobą nowe spiętrzenie się nadciśnienia w komorze głównej i następny skok otwarcia iglicy oraz kolejne zamknięcie się znów rozpylacza.