Yanmar 4D92, 4D92E panewki wału korbowego

W ofercie Panewki wału korbowego do silnika Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E we wszystkich  wersjach. Mamy na stanie zarówno panewki korbowodowe Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E jak i panewki główne czopów wału.

Panewki do Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E są dostępne zarówno jako STD (w wymiarze nominalnym), jak i nadwymiarowe – czyli zestawy remontowane, stosowane w przypadku konieczności wykonania szlifu wału. Do silnika Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E oferujemy nie tylko panewki w nadwymiarze 0,25, ale także panewki na drugi szlif w nadwymiarze 0,50. Do niektórych wersji silnika dostępne również wyższe nadwymiary.

Zapytaj również o inne panewki i tuleje do Twojego silnika. Części takiej jak pierścienie oporowe wału (księżyce na wał), tulejki korbowodowe oraz inne części zamienne dostępne w naszej ofercie.

Zadania nasadki nie na stawnej takiego sprzęgła spełnia odbierający napęd element przestawia cza czy regulatora wyprzedzenia wtryskiwania, zaopatrzony w odpowiednie naprzeciwległe kły lub występy zazębiane z wnękami albo wycięciami zwykłego zabieraka. Członowa nasadka nastawna niepełnego sprzęgła nastawnego funkcjonalnie nie różni się w niczym od nasadki nastawnej pełnego sprzęgła nastawnego. Często nawet niepełne i pełne sprzęgła nastawne do określonego typoszeregu pomp wtryskowych mają identyczne konstrukcyjnie nasadki nastawne. Jeżeli pompa wtryskowa jest napędzana.za pośrednictwem dość długiego wałka lub poprzez inny podzespół osprzętu silnika, z reguły stosuje się dodatkowe elementy ograniczające zmienność prędkości kątowej wałka kułaczkowego oraz tłumiące możliwie skutecznie drgania skrętne. Prawie zawsze w tym celu wałek pędny zaopatruje się w dwa podatne przeguby pędne, tworzące wraz z nim układ Cardana. Niekiedy wyposaża się w jeden tylko podatny przegub pędny, przeważnie wbudowany od strony pompy wtryskowej i praktycznie służący jedynie jako tłumik drgań.