Yanmar 4D92, 4D92E Pierścienie tłokowe

W ciągłej sprzedaży pierścienie tłokowe do silnika Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E. Oferujemy zarówno pierścienie nominalne do Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E, jak i pierścienie  nadwymiarowe (na szlif).

Mamy w ofercie również wszystkie inne części zamienne do silników Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E. W przypadku zakupu pierścieni nadwymiarowych do silnika  Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E udostępniamy dane techniczne (wymiary) konieczne do wykonania szlifu cylindra.

Silnik Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E pracuje w wielu modelach maszyn budowlanych oraz urządzeń chłodniczych, a także agregatach prądotwórczych.

Praca stanowi zakres przedmiotu wykładanego pod tym samym tytułem studentom Wyższych Zawodowych Studiów dla Pracujących, kierunku Elektro technika, specjalności „miernictwo elektryczne i przyrządy pomiarowe” oraz „automatyka i. elektronika przemysłowa”. Kurs „maszyn i napędu elektrycznego” na tych specjalnościach przedstawiony jest w zakresie bardziej zwartym i jednocześnie inaczej niż w konwencjonalnie oddzielnie rozpatrywanych wykładach z „maszyn elektrycznych’” oraz z „napędu elektrycznego”. Zakres skryptu obejmuje ogólną problematykę maszyn elektrycznych i napędu elektrycznego oraz osobliwości poszczególnych rodzajów elektromechanicznych i magnetycznych przetworników energii, stosowanych przede wszystkim w układach automatyki. Obok rozpatrzenia fizycznej strony procesów roboczych w maszynach elektrycznych i transformatorach, omawia się także związki ilościowe występujące pomiędzy wielkościami opisującymi te procesy w stanach ustalonych i przejściowych. Zakłada się przy tym, że studentom znane są prawa elektrodynamiki oraz metody obliczeń obwodów elektrycznych i magnetycznych, a także podstawowe wiadomości z materiałoznawstwa elektrotechnicznego oraz teorii regulacji.