Yanmar 4D92, 4D92E pompa wody

Pompa wody do silnika Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E, pracującego w maszynach budowlanych, wózkach widłowych oraz agregatach.

Pompa wodna Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E występuje w kilku wersjach – wszystkie te wersje są dostępne od ręki z naszego magazynu lub do sprowadzenie w najkrótszym możliwym terminie, wraz z dostawą spedycyjną wprost do Państwa siedziby.

Termostat Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E

Oprócz pompa wody, do silnika Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E oferujemy również termostaty.

Niezależnie od tego, czy poszukujesz pompy wody, czy innego elementu układu chłodzenia – skontaktuj się z naszą firmą.

Straty mocy w maszynach elektrycznych w porównaniu z mocą przetwarzaną są na ogół nieznaczne, lecz powstawanie tych strat powołuje nagrzewanie się maszyny, co wpływa niszcząco na materiały konstrukcyjne, w szczególności izolacyjne. Sprawność zależy w znacznym stopniu od mocy maszyny i wynosi: 0,97“ 0,99 w maszynach największych mocy, 0,8 “0,9 w maszynach średnich i małych mocy, 0,2-f-0,3 w maszynach odłamkowych. Norma PN-55/E-06000 podaje -sposoby wyznaczania sprawności maszyn elektrycznych, którą należy wyznaczyć przy wykonywaniu tzw. prób typu w zakładach wytwórczych. Całkowite straty, które powstają w maszynie elektrycznej w czasie jej pracy zamieniają się w ciepło. Powoduje ono nagrzewanie się części konstrukcyjnych maszyny i wzrost temperatury tych części.