Yanmar 4D92, 4D92E uszczelka głowicy

W ofercie wszystkie uszczelki do Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E, silnika z koparek, ładowarek, agregatów i innych maszyn budowlanych.

Zadzwoń i zapytaj o cenę i czas realizacji! Większość części dostępna od ręki na naszym magazynie w Polsce.

Silnik Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E to wysokoprężny silnik przemysłowy. Prowadzimy sprzedaż wszystkich części zamiennych do tego modelu.

Na strukturę wzmacniacza wywiera istotny wpływ rodzaj napięcia źródła sygnału. Sygnał prądu stałego warunkuje użycie wzmacniacza prądu stałego lub mostkowych modulatorów wnoszących uchyby związane z pełzaniem zera. Sygnał prądu przemiennego wnosi zakłócenia w postaci kwadratowej składowej sygnału i wyższych harmonicznych częstotliwości nośnej. Zakłócenia pomniejszają wzmocnienie, a tym samym sprzyjają powiększaniu się statycznych i dynamicznych uchybów układu nadążnego. W układach z dwufazowymi silnikami wptyw składowej kwadratowej i harmonicznych nieparzystych odbija się bezpośrednio na silniku i wywołuje statyczne przesunięcie zera układu. Ważnym wymaganiem odnoszącym się do wzmacniaczy w pomiarowych układach nadążnych będzie właściwa ochrona przed zakłóceniami.