Yanmar 4D92, 4D92E zawory głowicy i prowadnice zaworowe

W ofercie zawory silnika Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E. Dostępne zarówno zawory ssące głowicy, jak i zawory wydechowe. Do zaworów istnieje możliwość dokupienia uszczelek trzonka.

Zapytaj również o prowadnice zaworowe do Twojego silnika Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E. W przypadku zakupienia zaworów udostępniamy informacje o luzach zaworowych w tym silniku.

W chwili końcowej trwania impulsu (po otwarciu wyłącznika S) następuje rozładowanie energii nagromadzonej w rdzeniu transformatora i w jego pojemnościach. Napięcie wyjściowe zmienia się wówczas zgodnie z wyrażeniem. Innym sposobem zapobiegania oscylacjom jest włączanie diod i oporników zwierających, napięcie wyjściowe, w chwili, gdy zmienia on swój znak. Jeśli transformator ma przekładnię obniżającą napięcie, wówczas można przyjąć, że jego pojemność jest skupiona po stronie uzwojenia pierwotnego. Natomiast indukcyjność główna, która decyduje o przenoszeniu w zakresie najniższych częstotliwości wpływa na spadek napięcia w trakcie przenoszenia-impulsu. Znając więc charakterystykę częstotliwościową transformatora można wnioskować o sposobie przenoszenia przez niego impulsów i odwrotnie – znając odpowiedź transformatora na impulsy prostokątne można wywnioskować, jaka będzie jego charakterystyka częstotliwościowa.