Yanmar 4D92, 4D92E zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 4D92, Yanmar 4D92E. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki.

Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar.

Skuteczność oddzielania szkodliwych zanieczyszczeń mechanicznych paliwa przez ochronną wkładkę filtracyjną wtryskiwacza jest przeważnie niewielka, a jej zastosowanie stwarza dodatkowe źródło możliwych niedomagali układu wtryskowego. Ze względu na bardzo małą powierzchnię czynną takiej wkładki, zwykle wykonuje się ją Z siatki o dość dużych oczkach, przez które łatwo przedostają się szkodliwe zanieczyszczenia mechaniczne o umiarkowanej ziarnistości. Użycie materiału chłonnego o niewielkich siatki o małych oczkach na ogół nie wchodzi w rachubę, ponieważ wówczas wkładka filtracyjna wtryskiwacza zbyt szybko ulega zamulaniu przez zanieczyszczenia półstałe. Stąd niekiedy wtryskiwacz wyposaża się w dwa elementy filtracyjne  wstępną wkładkę filtracyjną do zatrzymywania największych zanieczyszczeń oraz wbudowany za nią szeregowo filtr labiryntowy. Stosowanie we wtryskiwaczach dodatkowych elementów filtracyjnych powoduje jednak pewne niedogodności.