Yanmar 4D94, 4D94E czujnik temperatury, czujnik ciśnienia oleju

W ciągłej sprzedaży wszystkie czujniki do silnika Yanmar 4D94, Yanmar 4D94E. Są to m.in. czujniki temperatury płynu chłodzącego, czujniki ciśnienia oraz inne elementy silnika.

Oprócz czujników, do silnika Yanmar 4D94, Yanmar 4D94E oferujemy inne elementy osprzętu takie jak np. regulator napięcia, przekaźnik do świec oraz wiele innych.

Łożysko toczne, koło linowe lub koło pasowe zdejmuje się ściągaczem. Ściągacz są różnej konstrukcji. Części maszyn lub podzespoły połączone nierozłącznie, demontuje się przy użyciu przecinaka i młotka, sprzętu spawalniczego oraz przez rozlutowanie części lub przy użyciu piłki do metali. Wykonywanie tych czynności należy przeprowadzić ostrożnie w sposób umiejętny, aby nie uszkodzić powierzchni części lub podzespołów, które będą ponownie użyte.

Dobra organizacja remontu polega przede wszystkim na szczegółowym zapoznaniu się i opracowaniu dokumentacji remontowej. Następnie należy zorganizować brygadę (brygady), zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia, sprzęt i urządzenia oraz materiały i części zamienne. Sprawny przebieg remontu jego dobre wykonanie i zgodnie z wymaganiami techniki oraz terminowe zakończenie w bardzo dużym stopniu jest zależny od kwalifikacji i zdolności organizacyjnych osoby bezpośrednio prowadzącej remont.