Yanmar 4D94, 4D94E filtry – filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza

Wszystkie filtry do silnika Yanmar 4D94, Yanmar 4D94E dostępne od ręki. Wysyłka  kurierska na cały kraj.

Oferujemy do silnika Yanmar 4D94, Yanmar 4D94E wszystkie wersje filtrów silnikowych. Są  to m.in.: filtr powietrza, filtr paliwa, filtr oleju silnikowego.

W  przypadku zamawiania filtrów należy podać również model maszyny, w której  pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania  silnika.

Dostępne są również wszystkie filtry hydrauliczne i kabinowe do maszyn z  silnikami Yanmar 4D94, Yanmar 4D94E.

Skontaktuj się z nami.

Jeżeli do chwili, w której zaczyna .obniżać się .ciśnienie tłoczenia warunki pracy układu wtryskowego nie ulegają zmianie, to iglica rozpylacza na przemian wykonuje skoki otwarcia i natychmiast z powrotem opada na przylgnię gniazda. Takie powtarzające się ruchy posuwisto zwrotne iglicy są bardzo szybkie i noszą charakter złożonych drgań sprężystych o wielkiej częstotliwości, którym towarzyszą doskonale słyszalne charakterystyczne objawy dźwiękowe, zwane graniem, warczeniem lub chrapaniem wtryskiwacza. Następstwem takich ruchów drgających iglicy rozpylacza są poważne, nieprawidłowości rozpraszania się paliwa wytryskującego z dyszy wylotowej do wnętrza komory spalania. Charakteryzującą dany wtryskiwacz skłonność do grania traktować należy w zasadzie jako właściwość całego układu wtryskowego.