Yanmar 4D94, 4D94E głowica, wał korbowy, blok silnika

W ofercie posiadamy bardzo dużo głównych podzespołów do silnika Yanmar 4D94, Yanmar 4D94E. Są to zarówno części fabrycznie nowe, jak i regenerowane czy używane.

Zapytaj o takie części główne do silnika Yanmar 4D94, Yanmar 4D94E jak wał korbowy, blok

silnika, głowica silnika czy korbowód. Jeżeli potrzebujesz innych części zamienne do tego silnika – zadzwoń i zapytaj o ofertę.

Pamiętaj, do każdego typu silnika Yanmar 4D94, Yanmar 4D94E uszczelki dostępne od ręki.

Jeżeli częstotliwość wtryskiwania jest duża, to sprzyjające w przypadku ustalonego (stabilnego) charakteru działania rozpylacza właściwości konstrukcyjne wtryskiwacza, jak wysokie ciśnienie wtryskiwania oraz duża twardość sprężyny powrotnej, w rozpatrywanej sytuacji okazują się wręcz szkodliwe. Trzeba bowiem uwzględnić, iż zwiększają one wyraźnie wznios otwarcia iglicy, a zarazem i znacznie przyspieszają prędkość opadania iglicy na gniazdo, co wzmaga nasilenie zjawiska po trysku. Jeżeli powtórnie rozpylacz zamyka się zbyt gwałtownie, to z tych samych przyczyn ponownie podwyższa się wydatnie ciśnienie w sąsiedztwie dyszy wylotowej. Sprawia to, że wobec powstania wystarczającej siły odrywającej iglica wykonuje znów skok otwarcia i cały omówiony powyżej przebieg powtarza się od początku. Ogólnie można stwierdzić, że o intensywności zjawiska po trysku, wy stępującego już po zakończeniu się właściwego procesu wtryskiwania, decyduje przede wszystkim charakter swoistych ruchów drgających, wykonywanych przez iglicę zamykającego się rozpylacza, które zależą przede wszystkim od konstrukcji wtryskiwacza i jego chwilowych warunków pracy.