Yanmar 4D94, 4D94E wtryski, wtryskiwacze, końcówki wtrysków, pompa wtryskowa

W ofercie części do układów wtryskowego silników Yanmar 4D94, Yanmar 4D94E. Do silników Yanmar 4D94, Yanmar 4D94E wszystkie części zamienne i filtry.

Oprócz końcówek wtrysków, do silnika Yanmar 4D94, Yanmar 4D94E oferujemy również kompletne wtryskiwacze, a także takie części jak: pompa wtryskowa, pompka paliwa zasilająca (pompa podająca paliwo) zarówno elektryczna, jak i ręczna (mechaniczna).

Zapytaj również o części zamienne do pomp Yanmar 4D94, Yanmar 4D94E – zaworki, sekcje tłoczące, uszczelnienia. Oferujemy również profesjonalną regenerację i naprawę pomp Yanmara model 4D94, 4D94E oraz inne. Prześlij nam wtryski z Twojego silnika, a my dokonamy ich regeneracji.

Do każdego modelu silnika Yanmar 4D94, Yanmar 4D94E oferujemy również filtr oleju, filtr paliwa oraz filtr powietrza.

Przechodzeniu sygnałów elektrycznych przez transformator towarzyszy występowanie zniekształceń. W wyniku zmeksżMćeń przebieg krzywej sygnału na wyjściu transformatora nie odpowiada przebiegowi sygnału na wejśehi. Powoduje je nieliniowa charakterystyka magnesowania rdzenia transformatora. Wartość zniekształceń-nieiiniowych zależy od rodzaju materiału magnetycznego rdzenia, od elementów układu, w którym pracuje transformator oraz od składowych zmiennej i stałej indukcji magnetycznej w rdzeniu. Zniekształcenia nieliniowe można zmniejszyć przez zmniejszenie indukcji maksymalnej w rdzeniu transformatora. Przy młaych wartościach indukcji (poniżej 0,1 T) zniekształcenia nieliniowe są praktycznie, pomijalne zakłócenia obce, które charakteryzuje wartość, wyjściowego napięcia szumów przydźwięku sieci, sygnałów obcych, przy braku sygnału użytecznego na wejściu transformatora. Napięcia obce powstają na skutek sprzężeń pojemnościowych i indukcyjnych uzwojeń transformatora oraz jego przewodów doprowadzających z obcymi źródłami pól elektrostatycznych I elektromagnetycznych.