Yanmar 4D94, 4D94E zawory głowicy i prowadnice zaworowe

W ofercie zawory silnika Yanmar 4D94, Yanmar 4D94E. Dostępne zarówno zawory ssące głowicy, jak i zawory wydechowe. Do zaworów istnieje możliwość dokupienia uszczelek trzonka.

Zapytaj również o prowadnice zaworowe do Twojego silnika Yanmar 4D94, Yanmar 4D94E. W przypadku zakupienia zaworów udostępniamy informacje o luzach zaworowych w tym silniku.

Jeżeli przebieg jest słabo tłumiony, mogą występować oscylacje, lecz wówczas czas narastania napięcia wyjściowego jest krótszy. Przy silniejszym tłimiieniu czas narastania napięcia wyjściowego staje się wprawdzie dłuższy, lecz zanikają oscylacje. Gdy kx ^ 1, napięcie uzwojenia wtórnego ma przebieg najbardziej zbliżony do prostokątnego. Począwszy od chwili, gdy napięcie wyjściowe osiągnie największą wartość, następuje powolne zmniejszanie się napięcia indtikcyjności rozproszenia i pojemności przestają wówczas grać rolę, natomiast występuje oddziaływanie indtikcyjności głównej. Ponieważ czas narastania impulsu jest zazwyczaj pomijalme krótki, można przyjąć, że w pierwszej chwili napięcie wyjściowe po czym napięcie to maleje.