Yanmar 4D94, 4D94E zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 4D94, Yanmar 4D94E. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 4D94, Yanmar 4D94E – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 4D94, Yanmar 4D94E. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki.

Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar.

Jeżeli przewodem wysokociśnieniowym dopływa paliwo zawierające względnie dużo zanieczyszczeń, nierzadko gromadzą się one we wnękach wkładu sztabkowego czy na siatce i utrudniają lub nie kiedy nawet uniemożliwiają dopływanie paliwa do wnętrza wtryskiwacza, co przeważnie kończy się albo rozsadzeniem przewodu wysokociśnieniowego, albo zerwaniem go z któregoś końca. Dodać tu trzeba, że każdy element filtracyjny wtryskiwacza stwarzając swoiste warunki miejscowe przepływu paliwa współuczestniczy w kształtowaniu rzeczywistego charakteru zjawisk falowych w całym układzie wtryskowym. Dotyczy to zwłaszcza lokalnych oporów dławienia przepływu, które powinny być możliwie niezmienne. Stąd właśnie w skutek nieznacznego zmniejszenia się drożności np. wkładki filtracyjnej często, występują pozornie niewytłumaczalne nieprawidłowości wtryskiwania paliwa, choć kontrola wykazuje nienaganne działanie wtryskiwacza. Bezwzględnie obowiązuje więc stosowanie jedynie oryginalnych elementów filtracyjnych i wystarczająco częste ich oczyszczanie, przy czym niedopuszczalne jest ani zakładanie dodatkowych elementów, ani usuwanie stanowiących fabryczne wyposażenie wtryskiwaczy  bez porozumienia z producentem silnika.