Yanmar 4D98, 4D98E cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

W ciągłej sprzedaży elektromagnesy gaszenia  i cewki do silnika Yanmar 4D98, Yanmar 4D98E.

W tym silniku występuje kilka rodzajów tej części – wszystkie te  cewki i elektromagnesy dostępne są w naszej ofercie od ręki lub w bardzo  krótkim terminie realizacji.

Cewka gaszenia do silnika Yanmar 4D98, Yanmar 4D98E występuję w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką. Wersje są zależne od konkretnej konfiguracji  silnika Yanmar 4D98, Yanmar 4D98E.

W standardowych wersjach Yanmar 4D98, Yanmar 4D98E elektromagnes jest montowany do  pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia  silnika.

Wózek ma zastosowanie przy gazowym cięciu blach, w celu równego prowadzenia linii cięcia Wózek mocuje się do końcówki krajacza (palnika). Tlenem można ciąć stal i żeliwo. Cięcie żeliwa wykonuje się przy stosowaniu odpowiedniej metody cięcia lub przy użyciu palnika do cięcia żeliwa.Karbidu należy przechowywać w specjalnie do tego celu wybudowanych i przystosowanych pomieszczeniach. W acetylenowniach ilość karbidu nie może przekraczać dziennego zużycia. Butle gazowe należy transportować z zachowaniem wszelkich środków ostrożności: nie rzucać ani toczyć, zabezpieczyć przed wstrząsami lub uderzeniami. W dalekim transporcie kolejowym lub samochodowym, butle gazowe należy układać w odpowiednio wykonanych i przystosowanych do tego celu ramach.