Yanmar 4D98, 4D98E filtry – filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza

Wszystkie filtry do silnika Yanmar 4D98, Yanmar 4D98E dostępne od ręki. Wysyłka  kurierska na cały kraj.

Oferujemy do silnika Yanmar 4D98, Yanmar 4D98E wszystkie wersje filtrów silnikowych. Są  to m.in.: filtr powietrza, filtr paliwa, filtr oleju silnikowego.

W  przypadku zamawiania filtrów należy podać również model maszyny, w której  pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania  silnika.

Dostępne są również wszystkie filtry hydrauliczne i kabinowe do maszyn z  silnikami Yanmar 4D98, Yanmar 4D98E.

Skontaktuj się z nami.

Istotne znaczenie mają szczegóły wykonania iglicy rozpylacza i jego gniazda, jednak wyraźnie przeważa wpływ innych czynników, a zwłaszcza charakterystyki sprężyny powrotnej wtryskiwacza, długości i średnicy wewnętrznej przewodu wysokociśnieniowego oraz wysokości ciśnienia wtryskiwania. Nie wdając się w pobieżne choćby omówienie poruszonego zagadnienia trzeba jednak podkreślić pewne problemy, które mają istotne znaczenie eksploatacyjne, często nie doceniane. Jak liczy doświadczenie z praktyki, wielokrotnie wykonuje się zbędne zupełnie przeróbki w urządzeniach wtryskowych dość pochopnie instaluje się zastępcze części zamienne w miejsce oryginalnych lub nawet przeprowadza się naprawy pociągające za sobą niedopuszczalne zmiany w pierwotnych rozwiązaniach konstrukcyjnych, stosowanych przez wytwórnie, nie wspominając już o zupełnie bezsensownych próbach „usprawniania” urządzeń wtryskowych. Tymczasem prawie każda nieprzemyślana modyfikacja, choćby pozornie drobna i bez znaczenia, może wydatnie zwiększyć prawdopodobieństwo występowania zjawiska grania wtryskiwaczy, które łatwo uchodzi uwagi niezbyt doświadczonych kierowców i pracowników stacji obsługi. Ujmując poglądowo, opadaniu iglicy rozpylacza z powrotem na przylgnię gniazda, bezpośrednio po wykonaniu skoku otwarcia, skutecznie zapobiega się jedynie przez stworzenie warunków ograniczających do minimum obniżanie się ciśnienia w komorze głównej, spowodowane otwieraniem się rozpylacza.