Yanmar 4D98, 4D98E wtryski, wtryskiwacze, końcówki wtrysków, pompa wtryskowa

W ofercie części do układów wtryskowego silników Yanmar 4D98, Yanmar 4D98E. Do silników Yanmar 4D98, Yanmar 4D98E wszystkie części zamienne i filtry.

Oprócz końcówek wtrysków, do silnika Yanmar 4D98, Yanmar 4D98E oferujemy również kompletne wtryskiwacze, a także takie części jak: pompa wtryskowa, pompka paliwa zasilająca (pompa podająca paliwo) zarówno elektryczna, jak i ręczna (mechaniczna).

Zapytaj również o części zamienne do pomp Yanmar 4D98, Yanmar 4D98E – zaworki, sekcje tłoczące, uszczelnienia. Oferujemy również profesjonalną regenerację i naprawę pomp Yanmara model 4D98, 4D98E oraz inne. Prześlij nam wtryski z Twojego silnika, a my dokonamy ich regeneracji.

Do każdego modelu silnika Yanmar 4D98, Yanmar 4D98E oferujemy również filtr oleju, filtr paliwa oraz filtr powietrza.

O budowie i wymiarach transformatorów małej częstotliwości decydują wymagania elektryczne, konstrukcyjne i ekonomiczne. Wymagania elektryczne sprowadzają się do tego, aby charakterystyka częstotliwościowa (amplitudowo-fazowa) w określonym paśmie częstotliwości spełniała postawione założenia. Sprawność tych transformatorów nie powinna być mniejsza od odpowiednio określonej, a zniekształcenia nieliniowe i liniowe wprowadzane przez transformator nie powinny przekraczać dopuszczalnej wartości. Wymagania konstrukcyjne i ekonomiczne prowadzą do wyboru konstrukcji transformatora bądź o najmniejszym ciężarze, bądź też jak najtańszego. Wymagania te wiążą się z doborem odpowiedniej konstrukcji (rdzeniowy, płaszczowy, toroidalny) oraz z rodzajem użytych materiałów magnetycznych.