Yanmar 4D98, 4D98E zawory głowicy i prowadnice zaworowe

W ofercie zawory silnika Yanmar 4D98, Yanmar 4D98E. Dostępne zarówno zawory ssące głowicy, jak i zawory wydechowe. Do zaworów istnieje możliwość dokupienia uszczelek trzonka.

Zapytaj również o prowadnice zaworowe do Twojego silnika Yanmar 4D98, Yanmar 4D98E. W przypadku zakupienia zaworów udostępniamy informacje o luzach zaworowych w tym silniku.

Transformatory częstotliwości akustycznych w-obecności rozłożonych pojemności uzwojeń i pojemności pomiędzy uzwojeniami mogą posiadać pik rezonansowy występujący przy wysokich częstotliwościach. Transformatory akustyczne mające spełnić wysokie jakościowe wymagania przenoszenia sygnałów należy tak projektować, aby zmniejszyć do minimum pik rezonansowy i przesunąć go w zakres częstotliwości znajdujących się poza granicami roboczych pasm częstotliwości. Część pierwsza określa zakres, w którym napięcie wyjściowe wzrasta. W tym zakresie na skutek oddziaływania indukcyjności rozproszenia i pojemności oraz oporu źródła, napięcie wyjściowe wzrasta wolniej od napięcia źródła impulsów. W drugiej części, odpowiadającej czasowi trwania impulsu, napięcie wyjściowe maleje. Test to wywołane oddziaływaniem prądu magnesującego, który powoduje spadek napięcia na oporze wewnętrznym źródła impulsu i na oporze uzwojenia transformatora. Wreszcie w trzeciej części, po zaniknięciu napięcia źródła impulsu, napięcie wyjściowe też maleje, lecz mniej gwałtownie, po czym zmienia znak. W-tym zakresie następuje rozładowanie się energii nagromadzonej w indukcyjności oraz pojemności transformatora.