Yanmar 4D98, 4D98E zestaw uszczelek na silnik

W ciągłej sprzedaży pełny zestaw uszczelek do silnika Yanmar 4D98, Yanmar 4D98E. W komplecie uszczelka głowicy oraz wiele innych uszczelek. UWAGA! Występują wersje kompletów uszczelek z simeringami wału i bez.

W naszej ofercie znajdziesz wiele uszczelek do silnika Yanmar 4D98, Yanmar 4D98E – uszczelki termostatu, pompy wody, rozrządu, klawiatury, kolektora ssącego, kolektora wydechowego i wiele innych.

Zapytaj również o komplet uszczelek na górę silnika do Yanmar 4D98, Yanmar 4D98E. Jest to komplet głowicy, który zawiera oprócz uszczelki głowicy także uszczelkę klawiatury (pokrywy zaworowej), uszczelki kolektorów oraz uszczelniacze zaworowe i ew. inne drobne uszczelki.

Uwaga! Zestaw silników górna jest dostępny tylko do wybranych wersji silników Yanmar.

Każdy wtryskiwacz wymaga odpowiedniego zabudowania w stosownym gnieździe osadczym głowicy cylindra lub niekiedy w kadłubie silnika. Ze względu na metodę mocowania i unieruchamiania w prawidłowym ustawieniu w stosunku do komory spalania, ogólnie rozróżnia się wtryskiwacze wkręcane, wtryskiwacze z nakrętkami mocującymi, wtryskiwacze mocowane obejmami oraz wtryskiwacze kołnierzowe. Wtryskiwacz wkręcany cechuje charakterystyczne odsądzenie cylindryczne obudowy, służące jako czop gwintowany do wkręcenia bezpośrednio w gniazdo osadcze. Powszechnie stosowane wtryskiwacze wkręcane BOSCH lub pochodne mają znormalizowane gwinty mocujące M24X2 lub M27X2  bez względu na wielkość znamionową podzespołu i jego odrębności konstrukcyjne. Wtryskiwacz z nakrętką mocującą różni się od wtryskiwacza wkręcanego jedynie wykonaniem gwintu mocującego na oddzielnym elemencie dającym się przekręcać Zwykle zadania nakrętki mocującej spełnia osadzona obrotowo na obudowie wtryskiwacza cienkościenna tuleja o gwincie zewnętrznym, zaopatrzona w płaskie ścięcia naprzeciwległe, umożliwiające łatwe jej przekręcanie względem obudowy przy użyciu klucza szczękowego. Niezależnie od wielkości znamionowej i odrębności konstrukcyjnych wtryskiwaczy BOSCH i pochodnych, ich nakrętki mocujące mają znormalizowane gwinty M27 X 2 lub M33 X 2. 7.62.