Yanmar 4TNE106 termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 4TNE106. Większość wersji termostatów do Yanmar 4TNE106 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 4TNE106 jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Istnieje wiele opracowań na temat charakterystyk szczelin idealnych różnego ukształtowania dotyczących przepływu płynów. Znane powszechnie wzory określające zależność ciśnienia płynu od prędkości lub natężenia przepływu i temperatury płynu były wielokrotnie sprawdzone doświadczalnie. Oprócz potwierdzenia słuszności większości z nich z przeprowadzonych eksperymentów wynikły nowe, ciekawe wnioski. Stwierdzono bowiem istnienie obliteracji, w wyniku której następuje stopniowe zmniejszanie czynnego przekroju mikroszczeliny, nawet przy braku w badanym czynniku cząstek zanieczyszczeń o wymiarach, które mogłyby powodować zatrzymanie ich przez szczelinę na skutek różnic wymiarowych.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.