Yanmar 4TNE106 uszczelka głowicy

Uszczelka pod głowicę do silnika Yanmar 4TNE106. W ofercie wszystkie uszczelki do Yanmar 4TNE106, silnika z koparek, ładowarek, agregatów i innych maszyn budowlanych. Zadzwoń i zapytaj o cenę i czas realizacji! Większość części dostępna od ręki na naszym magazynie w Polsce.

Silnik Yanmar 4TNE106 to wysokoprężny silnik przemysłowy. Prowadzimy
sprzedaż wszystkich części zamiennych do tego modelu.

  • Yanmar 4TNE106T
  • Yanmar 4TNE106-GE
  • Yanmar 4TNE106-G1A

Ciepło doprowadzić można przy stałej objętości lub przy stałym ciśnieniu, względnie częściowo przy stałej objętości i częściowo przy stałym ciśnieniu (przypadek ogólny). Podobnie można postąpić z odprowadzeniem ciepła. Odprowadzanie ciepła przy stałym ciśnieniu byłoby jednak nieracjonalne, wymagałoby bowiem znacznego przedłużenia skoku tłoka. Niewielkie powiększenie pola pracy nie pokryłoby strat związanych z takim rozwiązaniem. Toteż z reguły odprowadza się ciepło przy stałej objętości (teoretycznie) i przy ciśnieniu wyższym od otoczenia. Sprężanie i rozprężanie czynnika palnego w silniku możemy w przybliżeniu traktować jako przemiany adiabatyczne. Uwzględniając powyższe rozważania otrzymujemy obieg porównywalny z tym, jaki występuje w silniku rzeczywistym.

W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Yanmar. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.