Yanmar 4TNE82 filtry – filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza

Wszystkie filtry do silnika Yanmar 4TNE82 dostępne od ręki. Wysyłka
kurierska na cały kraj.
Oferujemy do silnika Yanmar 4TNE82 wszystkie wersje filtrów silnikowych. Są
to m.in.: filtr powietrza, filtr paliwa, filtr oleju silnikowego. W przypadku zamawiania filtrów należy podać również model maszyny, w której pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania silnika.
Dostępne są również wszystkie filtry hydrauliczne i kabinowe do maszyn z
silnikami Yanmar 4TNE82. Skontaktuj się z nami.

  • Filtry Yanmar 4TNE82E
  • Filtry Yanmar 4TNE82-TK
  • Filtry Yanmar 4TNE82-ETK

Wolnobieżne okrętowe silniki ZS wielkich mocy buduje się dziś wyłącznie jako dwusuwy. Prędkość obrotowa tych silników wynosi 120÷170 obr/min, co zmniejsza obawy związane z przeciążeniem cieplnym, umożliwia dobre wyzyskanie pojemności skokowej i ¡daje względną prostotę budowy. W większości wykonań są to silniki bezzaworowe z przepłukaniem zwrotnym, ewentualnie z suwakami obrotowymi na wydechu, co pozwala przy doładowaniu turbodmuchawą osiągnąć ciśnienie użyteczne rzędu 9 kG/cm2. Istnieją jednak bardzo udane i znane konstrukcje tego typu silników wykonane jako zaworowe z przepłukaniem wzdłużnym.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.