Yanmar 4TNE84 termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 4TNE84. Większość wersji termostatów do Yanmar 4TNE84 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 4TNE84 jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Próby teoretycznego wyjaśnienia przyczyn obliteracji podjął Achmatow. W myśl jego teorii cząsteczki pochodzenia ferromagnetycznego znajdujące się wśród zanieczyszczeń w czynniku roboczym wytwarzają pewne pole sił, pod działaniem którego zostają adsorbowane cząsteczki cieczy. Zbliżając się do ścianki szczeliny zanieczyszczenie tego typu dostaje się pod działanie pola sił powierzchni ścianki, pomimo równoczesnego działania nań strumienia cieczy przylega do ścianki tworząc zarodek obliteracji. Teoria ta ma wiele słabych punktów. Nie odpowiada np. na pytanie, dlaczego grubość warstwy ,,zobliterowanej” przekracza znacznie zasięg działania pola sił powierzchni ścianek, dlaczego przy większym spadku ciśnienia szybkość obliteracji wzrasta znacznie, pomimo silniejszego oddziaływania strumienia cieczy na osadzające się cząstki itp.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.