Yanmar 4TNE86 termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 4TNE86. Większość wersji termostatów do Yanmar 4TNE86 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 4TNE86 jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Wiele czynników wpływa zakłócająco na pracę wzmacniacza hydraulicznego. W większości jednak przypadków zagadnienia te są opracowane teoretycznie i nie będą tutaj omawiane. Główna uwaga będzie zwrócona na te zaburzenia pracy urządzenia, których bezpośrednią lub pośrednią przyczyną są zanieczyszczenia występujące pod postacią dyspersyjnej fazy stałej w czynniku roboczym.

W czasie pracy hydraulicznych par suwakowych daje się zaważyć zjawisko występowania progu nieczułości rozumianego jako najmniejsza wartość sygnału wejściowego niezbędnego do zadziałania urządzenia. Okazuje się, że do przesunięcia suwaka jest konieczne podanie określonej wartości sygnału wejściowego, poniżej której układ na sygnał nie reaguje. Przy tym z obliczeń teoretycznych wynika, że wartość sygnału jest na tyle duża, że nieczułości nie można wytłumaczyć przez założenie, iż wywołana jest jedynie tarciem. Można uzasadnić teoretycznie, że wpływ taki posiadają zarówno siły wynikające z obliteracji szczeliny, jak również istnienie zanieczyszczeń w cieczy.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.