Yanmar 4TNE92, 4TNV92 filtry – filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza

Wszystkie filtry do silników z wózków widłowych – Yanmar 4TNE92 i 4TNV92 dostępne od ręki. Wysyłka kurierska na cały kraj.

Oferujemy do silnika Yanmar 4TNE92, 4TNV92 wszystkie wersje filtrów silnikowych. Są to m.in.: filtr powietrza, filtr paliwa, filtr oleju silnikowego. W przypadku zamawiania filtrów należy podać również model maszyny, w której pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania silnika.

Dostępne są również wszystkie filtry hydrauliczne i kabinowe do maszyn z
silnikami Yanmar 4TNE92, 4TNV92. Skontaktuj się z nami.
Filtry Yanmar 4TNE92-NMHA, 4TNE92-NMH

  • Maszyny rolnicze
  • Maszyny budowlane
  • Generatory prądotwórcze
  • Agregaty prądotwórcze
  • Wózki widłowe

Oddzielną grupę stanowią silniki do kutrów, łodzi i innych jednostek pływających, używanych w rybołówstwie. Nie widać tu jakiejś jednolitej linii postępowania, na co składają się niewątpliwie rozmaite warunki i sposoby przeprowadzania połowów, tradycja, poziom obsługi. Wydaje się jednak, że przestrzeganie zasady nie gaszenia silnika na morzu, co sprowadza się często do wielogodzinnej jego pracy na biegu luzem, przemawia na korzyść czterosuwów.

Nasza firma jest jednym z największych dostawców części zamiennych do silników Yanmar. Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.