Yanmar 4TNE92, 4TNV92 Pompa paliwa elektryczna i ręczna

Pompa podająca paliwo do silnika Yanmar 4TNE92, 4TNV92. Dostawa kurierska na całą Polskę. Pompa dostępna na miejscu lub w bardzo krótkim terminie realizacji.
Do silnika Yanmar 4TNE92, 4TNV92 posiadamy w ofercie wszystkie wersje pompek paliwa, zarówno elektryczne, jak i mechaniczne (ręczne). Oprócz pompy paliwa do
Yanmar 4TNE92 w ofercie również pompa wtryskowa do tego silnika.
Pompa paliwa Yanmar 4TNE92, 4TNV92-NMH

  • Wózki widłowe
  • Maszyny rolnicze
  • Maszyny budowlane
  • Generatory prądotwórcze
  • Agregaty prądotwórcze

W niewielkich silnikach bardzo chętnie stosuje się wały rozrządu wsuwane do kadłuba od czoła. W tych przypadkach czopy łożyskowe muszą być zgrubione. Nawęglone i szlifowane czopy mogą pracować bezpośrednio w żeliwnym kadłubie lub też we wciśniętych tulejach brązowych. Wał rozrządu przenosi moment obrotowy równy mniej więcej 3-5% wartości średniego momentu obrotowego silnika, co mogłoby stanowić punkt zaczepienia do obliczenia średnicy wału. Przede wszystkim jednak chodzi o to, aby strzałka ugięcia nie przekroczyła w żadnym razie wartości 0,05 mm. Mając ustaloną konstrukcyjnie odległość między łożyskami wału i znając siły działające na krzywki (bardziej obciążona jest krzywka wydechowa), można ustalić strzałkę ugięcia wału.

Nasza firma jest jednym z największych dostawców części zamiennych do silników Yanmar. Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.