Yanmar 4TNE92, 4TNV92 świece żarowe

Świece żarowe do silnika Yanmar 4TNE92, 4TNV92 dostępne od ręki. Zadzwoń i zapytaj o wycenę. Pamiętaj! Świece żarowe do tego silnika występują w różnych wersjach,
w zależności od konkretnej specyfikacji silnika. Chcąc zamówić świece do
Twojego Yanmar 4TNE92, 4TNV92 możesz zostać poproszony o podanie większej ilości informacji. Odpisz pełny kod silnika oraz – jeżeli to możliwe – miej świecę
pod ręką.
Świece żarowe to bardzo ważny element silnika Yanmar 4TNE92, 4TNV92. Zalecana jest regularna wymiany świec w tym silniku – wymieniać należy komplet świec na wszystkie cylindry.
Świece żarowe Yanmar 4TNE92, 4TNV92-NMH

  • Wózki widłowe
  • Maszyny rolnicze
  • Maszyny budowlane
  • Generatory prądotwórcze
  • Agregaty prądotwórcze

W układach niewyrównoważonych występujące okresowo niewyrównoważone siły bezwładności pierwszego i drugiego rzędu oraz momenty zewnętrzne tych sił mogą wpaść w rezonans z częstością drgań własnych podłoża silnika, co może mieć daleko idące i przykre następstwa. Należy tu zwrócić uwagę, że ten rezonans nie ma nic wspólnego z rezonansem drgań skrętnych układu korbowego. Pochodzące z zupełnie innych źródeł rezonanse mogą występować od siebie niezależnie.

Bardzo nierównomierny przebieg wartości sił stycznych pociąga za sobą analogiczną zmianę wartości momentu obrotowego silnika. Najbardziej uwydatni się to w jednocylindrowym silniku czterosuwowym, gdzie na jeden suw rozprężania przypadają trzy suwy pomocnicze, które zmniejszają nagromadzoną energię bezwładności mas układu korbowego.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.