Yanmar 4TNE92, 4TNV92 termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 4TNE92, 4TNV92. Większość wersji termostatów do Yanmar 4TNE92, 4TNV92 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 4TNE92, 4TNV92 jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Dokładne wyznaczenie funkcji niezawodności  jest możliwe jedynie na podstawie doświadczeń, gdyż najdokładniejsze nawet obliczenia nie są w stanie ująć całej skali zmienności rzeczywistych warunków pracy urządzenia, podlegających zupełnie przypadkowym wpływom. Dotychczasowe rozważania dotyczyły jakościowego omówienia jedynie nielicznych spośród nich.

W teorii niezawodności wprowadza się dodatkowo takie pojęcia jak przedział ufności i funkcja niezawodności. Przedział ufności zawiera się pomiędzy zwykłymi zmiennymi określającymi granice nim i max  przedziału, wyznaczonymi na podstawie danych doświadczalnych. Funkcję niezawodności wyznaczamy pośrednio, dobierając jakąś funkcję odpowiadającą znalezionym przedziałom ufności we wszystkich odcinkach czasu, na jakie podzielono czas pomiaru.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.