Yanmar 4TNE92, 4TNV92 zawory głowicy i prowadnice zaworowe

W ofercie zawory silnika Yanmar 4TNE92, 4TNV92. Dostępne zarówno zawory ssące
głowicy, jak i zawory wydechowe. Do zaworów istnieje możliwość dokupienia
uszczelek trzonka.
Zapytaj również o prowadnice zaworowe do Twojego silnika Yanmar 4TNE92, 4TNV92. W przypadku zakupienia zaworów udostępniamy informacje o luzach zaworowych w
tym silniku.
Zawory i prowadnice Yanmar 4TNE92, 4TNV92-NMH

  • Wózki widłowe
  • Maszyny rolnicze
  • Maszyny budowlane
  • Generatory prądotwórcze
  • Agregaty prądotwórcze

Często spotykane zdanie, że im większa twardość, tym lepiej, nie jest słuszne, gdyż odporność na ścieranie, o jaką chodzi przy projektowaniu silników, jest z twardością tylko luźno związana. Na tłoki jednolite silników o większych prędkościach obrotowych najczęściej stosowane są stopy lekkie o osnowie aluminiowej. Mały ciężar właściwy stopów aluminium (ok. trzykrotnie mniejszy niż dla żeliwa), doskonały współczynnik przewodzenia ciepła, łatwość odlewu (kokile) i dobra obrabialność pokrywają wady tych stopów, z których najwięcej kłopotu przysparzają: znaczny współczynnik rozszerzalności, miękkość umożliwiająca wżeranie się cząstek koksowanego oleju w część nośną tłoka, spadek wytrzymałości w wyższych temperaturach, wreszcie nieco większa cena.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.