Yanmar 4TNE92/4TNV92 cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

W ciągłej sprzedaży elektromagnesy gaszenia i cewki do silnika Yanmar 4TNE92. W tym silniku występuje kilka rodzajów tej części – wszystkie te cewki i elektromagnesy dostępne są w naszej ofercie od ręki lub w bardzo krótkim terminie realizacji.

Cewka gaszenia do silnika Yanmar 4TNE92 4TNV92 występuje w kilku wersjach – z
kablem oraz z samą wtyczką. Wersje są zależne od konkretnej konfiguracji silnika 4TNE92.

W standardowych wersjach 4TNE92 4TNV92 Yanmara elektromagnes jest montowany do pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia silnika.

Cewka gaszenia Yanmar 4TNE92 4TNV92

  • Wózki widłowe
  • Maszyny rolnicze
  • Maszyny budowlane
  • Generatory prądotwórcze
  • Agregaty prądotwórcze

Brązy ołowiowe przenoszą większe naciski jednostkowe, są twardsze i wymagają bardzo starannej obróbki powierzchniowej. Nieodzowne jest przy stosowaniu tych stopów równomierne utwardzanie czopów do twardości rzędu 50 HRC. Wskutek gorszego współczynnika przewodzenia ciepła i pracy tych stopów w wyższej temperaturze konieczne staje się zwiększenie luzów (H7/f6) i wydatku pompy olejowej.

Poza białymi metalami i brązami ołowiowymi stosuje się dziś coraz szerzej stopy aluminiowe, a dla celów specjalnych stopy kadmowo-niklowe i kadmowo-srebrne. W obu ostatnich stopach udział kadmu przekracza 95%. Ostatnio również dużym rozgłosem cieszą się panewki i wkładki wielowarstwowe. Zwłaszcza wkładki z brązu ołowiowego z warstwą białego metalu (0,02 mm) pokryte zupełnie cienką powłoką indu (0,002 mm) wykazują duże zalety.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży części do silników Yanmar, w stałej ofercie posiadamy wszystkie części zamienne zarówno oryginalne jak i z zamiennika. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.