Yanmar 4TNV106 termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 4TNV106. Większość wersji termostatów do Yanmar 4TNV106 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 4TNV106 jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Materiałami filtracyjnymi o dużej porowatości będziemy nazywamy takie materiały, których porowatość umownie jest większa niż 10%. Specyfika takich materiałów porowatych polega na wykorzystaniu elementów wyjściowych o dowolnym kształcie, zapewniających uzyskanie porów o wymiarach najczęściej w zakresie od 0,0001 do 1,5 mm. Materiały porowate otrzymuje się z tworzyw sztucznych, metali lub stopów.

Ze względu na szybki rozwój technologii, ilość i asortyment wyrobów porowatych uzyskanych przy zastosowaniu różnych metod gwałtownie wzrasta. W tej liczbie również wzrasta ilość i asortyment produkowanych wyrobów o dużej porowatości. Znalazły one różnorodne zastosowania. Można tutaj wymienić przykładowo zastosowania w budowie maszyn i przyrządów pomiarowych, w przemyśle lotniczym, obrabiarkowym, elektrotechnicznym, chemicznym, spożywczym, farmaceutycznym, metalurgicznym, w energetyce atomowej, budowie rakiet itp.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.