YANMAR 4TNV106 tłoki silnika

Tłoki silnikowe do Yanmar  4TNV106 dostępne zarówno w rozmiarze nominalnym, jak i nadwymiarowym. Do tłoków oferujemy również sworznie, a także pierścienie tłokowe i inne części zamienne.

Większość rodzajów tłoków dostępna od ręki. Jeżeli potrzebuje tłoków do Yanmara  4TNV106 – skontaktuj się z nami, a zorganizujemy szybką dostawę (w większości na drugi dzień u klienta). Na stanie do silnika Yanmar  4TNV106 mamy również uszczelkę głowicy do tego silnika, a także inne uszczelki.

Tłoki silnika – wszystkie wersje.

Silnik tej serii pracują w koparkach, ładowarkach, a także w niektórych wersjach agregatów.

  • Agregaty prądotwórcze
  • Generatory prądotwórcze
  • Pompy
  • Yanmar 4TNV106T

Bardzo korzystną cechą w komorach wstępnych jest prawie bezdymna praca przy zmianie prędkości obrotowych. Po zwiększeniu dawki paliwa, gdy jeszcze silnik nie zdążył się do niej dostosować (zwiększenie prędkości obrotowej), normalnym zjawiskiem jest dymienie (a więc i nawarstwianie się nagaru) z powodu niekorzystnego rozpylenia paliwa w tych warunkach. Jest to łatwe do wytłumaczenia — duża dawka przetłaczana z małą jeszcze szybkością przez wtryskiwacz nie może być właściwie rozdrobniona. W silnikach z komorą wstępną dymienia nie będzie wskutek uniezależnienia wtrysku głównej części dawki do przestrzeni nad tłokiem od prędkości tłoczka pompy wtryskowej (samorozpylenie), względnie będzie znacznie mniejsze.

W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Yanmar. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, oraz o kontakt telefoniczny lub mailowy.