Yanmar 4TNV84 świece żarowe

Świece żarowe do silnika Yanmar 4TNV84 dostępne od ręki. Zadzwoń i zapytaj o wycenę. Pamiętaj! Świece żarowe do tego silnika występują w różnych wersjach, w zależności od konkretnej specyfikacji silnika. Chcąc zamówić świece do Twojego Yanmar 4TNV84 możesz zostać poproszony o podanie większej ilości informacji. Odpisz pełny kod silnika oraz – jeżeli to możliwe – miej świecę pod ręką.

Świece żarowe to bardzo ważny element silnika Yanmar 4TNV84. Zalecana jest regularna wymiany świec w tym silniku – wymieniać należy komplet świec na wszystkie cylindry.

  • Świece żarowe Yanmar 4TNV84E
  • Świece żarowe Yanmar 4TNV84L
  • Świece żarowe Yanmar 4TNV84T

Koła zamachowe wykonuje się najczęściej z żeliwa dobrej jakości. Ponieważ średnice opisywanych silników nie przekraczają na ogół jednego metra, najchętniej odlewa się je jako koła tarczowe z ewentualnymi otworami w tarczy. Pochylenie tarczy widoczne na rysunku podyktowane jest względami odlewniczymi — stosuje się je dla uniknięcia pęknięć tarczy na styku z wieńcem przy stygnięciu odlewu.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży części do silników Yanmar, w stałej ofercie posiadamy wszystkie części zamienne zarówno oryginalne jak i z zamiennika. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.