Yanmar 4TNV98 termostat

W ofercie termostat do silnika Yanmar 4TNV98. Większość wersji termostatów do Yanmar 4TNV98 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Yanmar 4TNV98 jest jednym z ważniejszych elementów silnika, odpowiadającym za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Materiały porowate znalazły zastosowanie w budowie takich urządzeń, w których dotychczasowe wykorzystanie innych materiałów nie zapewniało uzyskania optymalnych efektów w zakresie sprawności i niezawodności. Elementy o dużej porowatości ze względu na niespotykane własności w porównaniu z materiałami o bardzo małej porowatości lub o całkowicie zwartej strukturze, ułatwiają budowę i eksploatację różnych urządzeń nawet w bardzo ciężkich warunkach, m. in. w elementach paliwowych. Na przykład element paliwowy z zastosowaniem porowatego niklu umożliwia uzyskanie wysokich gęstości prądu rzędu 0,8 A/ /cm2 powierzchni elektrod.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące tej lub innej części do silników Yanmar – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W stałej ofercie posiadamy wszystkie części do maszyn z silnikami Yanmar.