Yanmar S4D106, 4D106 cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

W ciągłej sprzedaży elektromagnesy gaszenia  i cewki do silnika Yanmar S4D106, Yanmar 4D106.

W tym silniku występuje kilka rodzajów tej części – wszystkie te  cewki i elektromagnesy dostępne są w naszej ofercie od ręki lub w bardzo  krótkim terminie realizacji.

Cewka gaszenia do silnika Yanmar S4D106, Yanmar 4D106 występuję w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką. Wersje są zależne od konkretnej konfiguracji  silnika Yanmar S4D106, Yanmar 4D106.

W standardowych wersjach Yanmar S4D106, Yanmar 4D106 elektromagnes jest montowany do  pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia  silnika.

W transporcie używa się odpowiednich noszy lub wózków. Butle gazowe magazynowane w magazynach podręcznych powinny być stawiane pionowo i zabezpieczonia przed upadkiem linką, łańcuszkiem, sztabą itp. Należy unikać wytaczania butli na słońcu rozgrzane chłodzić wodą. Niedopuszczalne jest oliwienie i smarowanie zaworu butli tlenowej lub zbliżanie się do niego z brudnymi od smaru rękoma. Smary lub oleje w zetknięciu ze sprężonym powietrzem powodują mieszankę wybuchową. Zawór butli gazowej należy po pracy-lub w czasie transportu zabezpieczyć kołpakiem. Z pomieszczenia, gdzie wybuchł pożar, należy pospiesznie’przenieść butle gazowe w bezpieczne miejsce. Butle gazowe, a szczególnie wytwornicę acetylenową, należy stawiać w odległości co najmniej 5 m od otwartego ognia.